Jesteś tutaj

Poidła dla świń

Poidła dla świń

Poidła dla świń przeznaczona dla  tuczników, prosiąt, macior, warchlaków , oferujemy poidła w różnych rozmiarach o prostej budowie i solidnej konstrukcji. Wykonanie poideł ze stali nierdzewnej lub żeliwa. Dozowanie wody dla trzody chlewnej jest optymalne, przy minimalnych jej stratach.

 • Poidło stałego poziomu wody Poidło stałego poziomu wody
  Poidło jest idealnym zaworem wodnym umożliwiającym utrzymanie stałego poziomu wody w miskach, korytach i pojemnikach. Zawór można stosować dla różnych grup technologicznych np. dla odsadzonych prosiąt, które bardzo szybko i łatwo uczą się pić jeżeli jest cały czas widoczne lustro wody w korycie
 • Poidło smoczkowe Poidła smoczkowe i akcesoria do montażu
  Poidła smoczkowe są od lat wykorzystywane do pojenia trzody chlewnej, gdyż są tanie,  proste w budowie i niezawodne. W ofercie znajduje się kilkanaście rodzajów poideł, o różnnych rozmiarach i przyłączach.
 • poidła żeliwne Poidła miskowe żeliwne
  Najtańszym rozwiążaniem są poidłą żeliwne, malowane proszkowo, specjalną farbą posiadającą atest spożywczy. W zależności od rozmiarów oferujemy poidła dla prosiąt, warchlaków i tuczników
 • Poidła miskowe ze stali nierdzewnej Poidła miskowe ze stali nierdzewnej
  Poidło dla prosiąt, warchlaków i tuczników jest produktem wysokiej jakości, który można z łatwością zainstalować w każdym budynku inwentarskim.