Jesteś tutaj

TUBO WSKK HOX [RWL]

TUBO WSKK HOX [RWL]

TUBO wysyp HOX, koryto okrągłe kwas, rama kwas

Automat do podawania suchych lub wilgotnych pasz, z jednoczesnym dostępem do wody. Przeznaczony do karmienia warchlaków od 10 do 45 kg. Jeden autokarmnik wystarcza dla około 50 zwierząt. Nadaje się do samodzielnego ustawienia w środku kojca porodowego, ale można go również mocować w ściance działowej.

Podstawowe cechy naszego automatu to półprzeźroczysta, smukła plastikowa tuba o pojemności 80 kg, której specjalna konstrukcja oraz umieszczony w środku agitator zapobiegają zawieszaniu się paszy. Dodatkowo tuba posiada pokrywę minimalizującą ryzyko  zanieczyszczenia paszy oraz stanowiącą miejsce mocowania rur osypowych paszociągu. Dekiel posiada dwa miejsca na otwory, czyli karmnik jest przystosowany do podawania dwóch rodzajów okrągłe nierdzewne koryto sprawia, że karmnik jest z każdej strony dostępny dla zwierząt. Standardowo w karmniku HOX nad korytem monyujemy 6 smoczków.

Automaty z okrągłym korytem mogą być wykonane z dwoma mechanizmami podawania paszy

  • wysyp typu HOX
  • wysyp typu standard

Na życzenie klienta robimy też wersję RWL z regulowanym ringiem wodnym, gdzie można podnosić poziom ustawienia smoczków wraz ze wzrostem zwierząt.