Jesteś tutaj

Zbiornik żywienia na mokro

Zbiornik żywienia na mokro

SKIOLD / S oferuje szeroką gamę urządzeń czyszczących dla zbiorników płynnego karmienia, co daje możliwość wyboru optymalnego rozwiązania dla systemu karmienia.

Ważne jest, aby oczyścić zbiorników na bieżąco w celu utrzymania wysokiej jakości kanału. Jest to szczególnie ważne, aby górna część zbiornika w czystości, w którym znajduje się co najmniej skuteczne mieszanie

System zraszania - zimna woda  

System zraszania - zimna woda:

Ten system zraszanie jest podłączony do standardowego ujęcia wody. Zaleca się czyszczenie zbiornika za pomocą tego rodzaju systemu za każdym podawaniem w celu uniknięcia pozostawienia pozostałości do wyschnięcia wewnątrz zbiornika.Sekwencja czyszczenia może być sterowane automatycznie przez komputer DM6000.

zraszanie ciepła woda  

System zraszania - ciepła woda:

Korzystne jest, podłączenie zraszacza do ciepłej wody. Gorąca woda zapewnia będzie jeszcze bardziej efektywne czyszczenie i to że tłuste składniki paszowe są pobierane, jak również. SKIOLD jest w stanie dostarczyć elektryczny podgrzewacz wody, który sprawia, że jest możliwe, uzyskanie temperatury wody w granicach 85 ° C, ilość wody stosowanej do procesu czyszczenia staje się częścią mieszanki paszowej, ale jest bez znaczenia w odniesieniu do temperatury.

dysza wirnika  

Dysza wirnika:

Duże obrotowy dyszy wymaga zaopatrzenia w wodę 4-5 bar i musi być połączony do pompy odśrodkowej.Procedura czyszczenia musi nastąpić tuż przed rozpoczęciem nowego cyklu mieszania w celu podjęcia na dużą ilość wody pod uwagę przygotowując nową porcję paszy. Zaleca się czyszczenie zbiornika przy użyciu tego typu systemu pomiędzy każdego przypadku karmienia, aby uniknąć pozostałości paszy wysychać wewnątrz zbiornika. Sekwencja czyszczenia może być sterowane automatycznie przez DM6000 komputera.

oczyszczacz wysokocisnieniowy  

Oczyszczacz wysokociśnieniowy:

Ten oczyszczacz zbiornika musi być napędzany przez pompę wysokiego ciśnienia. Może on być przyłączony do istniejącego systemu wysokociśnieniowego lub podłączony do oddzielnego systemu wysokociśnieniowego zainstalowany do tego konkretnego celu. SKIOLD może również dostarczyć pompy wysokiego ciśnienia. Zbiornik do czyszczenia pod wysokim ciśnieniem zaopatrzony jest w szereg dysz o różnej wielkości, w celu regulacji przepływu i ciśnienia w zależności dopływ wody pod wysokim ciśnieniem. Zaleca się wykonywanie czyszczenia raz dziennie, przy użyciu oczyszczacza zbiornika wysokociśnieniowego. To może być wykonywane automatycznie przez zawór elektromagnetyczny wysokiego ciśnienia sterowanym przez komputer DM6000 lub ręcznego zaworu kulowego.
Deflektor oczyszczacza wysokociśnieniowego  

Deflektor oczyszczacza wysokociśnieniowego:

Deflektor jest zbiornik oczyszczacza stosowany w połączeniu z systemem żywienia bezresztkowe gdzie woda powrót z rury zasilającej jest używana do czyszczenia mieszalnika i zbiornika buforowego.System czyszczenia zbiornika deflektor wymaga prędkość wody wynosi około 4 l / s, a w związku z tym musi być podłączony z pompą

lampa UV  

Dezynfekcja światłem UV:

Proces czyszczenia jest wykonywany przez wystawienie wewnętrzną stronę mixtank światła UV do dezynfekcji. W ten sposób zapobiega rozmnażaniu się bakterii, które są zwykle odkryta śluzowaty warstwy na wewnętrznej stronie zbiornika, gdy zbiornik jest w lewo nieoczyszczone.

 
Źródło światła UV  znajduje się w ochronnej rurze ze szkła kwarcowego, który z kolei jest zabezpieczony wewnątrz klatki ze stali nierdzewnej.
 
Zakres światła UV jest 60-100 cm. Zaleca się, aby zamontować dwa światła UV na zbiorniku. Zawsze należy pamiętać, o mechanizmie bezpieczeństwa przy otwarciu pokrywy.

czyszczenie kawasem

 

czyszczenie za pomocą kwasu

Trawienie jest też rozwiązaniem. SKIOLD dostarcza kompletne rozwiązanie do czyszczenia składający się z kwasu i pompy zraszaczy. SKIOLD poleca to rozwiązanie zamiast Spra-u do czyszczenia  z powodu zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa. Zawsze należy pamiętać, o mechanizmie bezpieczeństwa przy otwarciu pokrywy.